Kampanyalar

TÜM DACIA MODELLERİNDE UZATILMIŞ GARANTİ FIRSATI

Dacia Yetkili Satıcıları, 3 yıl üretici garantisi kapsamında üretim ve montaj ile ilgili tüm sorunlar için ücretsiz olarak servis hizmeti sunuyor ve kullanıcılar orijinal parçalarla yüksek kaliteli onarım avantajından yararlanılabiliyor.

EYLÜL AYINA ÖZEL DACIA SPRING 200.000 TL KREDİ, 12 AY VADE, %3,45 FAİZ FIRSATIYLA HEMEN TESLİM!

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili finansal kampanya, Spring modelinin perakende satın alımında bireysel müşteriler (tüketiciler) için geçerlidir. Kampanyada, 200.000 TL kredi, 12 ay vade ve %3,45 faiz oranı ile aylık ödeme 21.914 TL’dir. Araç için peşinat ödemesi ayrıca yapılacaktır.

EYLÜL AYINA ÖZEL DACIA MODELLERİNDE 200.000 TL 12 AY VADE 3,68% FAİZ FIRSATI

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili finansal kampanya, tüm Dacia modellerinde perakende satın alımında bireysel müşteriler (tüketiciler) için geçerlidir. Kampanyada, 200.000 TL kredi, 12 ay vade ve %3,68 faiz oranı ile aylık ödeme 22.291 TL’dir.

DACIA’DA ŞİMDİ AL NİSAN 2024’TE ÖDEMEYE BAŞLA FIRSATI

Eylül’de Dacia alanlar, kredi taksiti ödemelerini 6 ay erteleme fırsatından yararlanacaktır. Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili finansal kampanya, tüm Dacia modellerinde perakende satın alımında bireysel müşteriler (tüketiciler) için %3,99’dan başlayan faiz oranları sunulmaktadır.

4 YAŞ VE ÜZERİ ARAÇLAR İÇİN SERVİS KAMPANYASI

%20’den başlayan avantajlı fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, Dacia Port uygulamasını yükleyerek aracını ekleyen müşterilerimizin 4 yaş ve üzerindeki araçlarının tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

ONLINE SATIŞA ÖZEL İLK BAKIM HEDİYE, ÜSTELİK DOSYA MASRAFSIZ KREDİ FIRSATI

satinal.dacia.com.tr’den yeni satın alınacak araç modellerinde geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, Dacia Finans’tan kullanılan tüketici kredilerinde kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır.

ECZACILARA ÖZEL DOSYA MASRAFSIZ KREDİ VE 10.000 TL İNDİRİM FIRSATI

Dacia Finans’tan kullanılan kredilerde, yeni satın alınacak tüm binek araç modellerinde geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, araç fiyatına 10.000 TL indirim uygulanmaktadır. Kampanyadan, mesleğine ilişkin belgeyi ibraz ederek Dacia Finans’tan kredi kullanan Eczacılar yararlanabilir.

0 – 3 YAŞ ARAÇLAR İÇİN SERVİS KAMPANYASI

%20 indirim, 4 Eylül – 14 Ekim 2023 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarda, Dacia fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. 4 adet lastik alımında; Continental marka lastiklerde 600 TL, Barum & Matador marka lastiklerde 360 TL, Bridgestone ve Lassa marka lastiklerde hafif ticari segment haricinde 15” ölçü ve üstü lastiklerde 480 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır.

*Gösterilen araç modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Araç fiyatları tavsiye edilen opak renk liste fiyatlarıdır. Bağlayıcı değildir. Resmi teklif isteyiniz.

Tüm Kampanyalar