Kampanyalar

Sandero, Lodgy ve Dokker’lara 30.000 TL %0 Faiz Fırsatı

Mayıs ayında, Sandero, Lodgy ve Dokker modellerinin perakende satın alımlarında, 30.000 TL kredi tutarı ve 15 aya varan vade seçeneği için %0 sabit faiz oranı sizleri bekliyor!

Dacia binek otomobillerde Eczacılara 2000 TL İndirim!

14 Mayıs Eczacılık Günü sebebiyle, Mayıs ayı boyunca Dacia binek otomobil satın alan tüm eczacılara Dacia’dan 2.000 TL indirim! Üstelik Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda dosya masrafı da alınmıyor!

Dacia binek otomobillerde Çiftçilere 2.000 TL İndirim!

14 Mayıs Çiftçiler Günü sebebiyle, Mayıs ayı boyunca Dacia binek otomobil satın alan tüm çiftçilere R Dacia’dan 2.000 TL indirim! Üstelik Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda dosya masrafı da alınmıyor!

Dacia binek otomobillerde Noterlere 2.000 TL İndirim!

5 Mayıs Noterler Günü sebebiyle, Mayıs ayı boyunca Dacia binek otomobil satın alan tüm noterlere Dacia’dan 2.000 TL indirim! Üstelik Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda dosya masrafı da alınmıyor!

Tüm Dacia modellerinde düşük faiz fırsatı

Mayıs ayında, Dacia marka bir binek otomobil ya da hafif ticari araç satın almak isteyenler, 30.000 TL kredi tutarı ve 24 aya varan vade seçeneği için %1,29 sabit faiz oranı ile yararlanabilirler.

Maxxi Garanti Hediyesi

Mart ayı boyunca, Orfin Finansman A.Ş.’den kredi kullanılarak gerçekleşen Dacia marka binek otomobillerin satın alımlarında, Maxxi Garantim ürünü Dacia’dan hediye!

Dacia +4

4 yaş ve üzerine, bakım ve onarımlarda %20 ve üzerinde avantajlar